BUJAR QAMILI
Home 

Play  Play BUJAR QAMILIMuzika Shqiptare - mp3Albania.org

Mp3 Shqip,mp3 Shqiptare, muzike shqiptare, muzike falas, mp3 falas :)

Nqs nuk dini si ti shkarkoni kenget vizitoni linkun me poshte:


Ndihme

Songs
  Download    Play  Ah pranvera
4:11112 kbps44.1 kHz3.53 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Ah,pranvera
4:11112 kbps44.1 kHz3.53 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - bukuris shqiptare
4:07128 kbps44.1 kHz3.95 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Coje gotėn
3:41128 kbps44.1 kHz3.54 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Dadusha
3:10112 kbps44.1 kHz2.67 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Dallandyshes
5:28128 kbps44.1 kHz5.25 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Hej goce cfar po ban
3:57128 kbps44.1 kHz3.80 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Kno bilbil
3:18128 kbps44.1 kHz3.18 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Ma Jep Dorėn Vashė
3:10128 kbps44.1 kHz3.04 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Mi Dhe Flake Mallit Tim
2:17128 kbps44.1 kHz2.19 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Njėni qan tjetri gėzohet
3:43128 kbps44.1 kHz3.58 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Nusja jone
3:36128 kbps44.1 kHz3.47 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Potpuri kengesh shkodrane
5:32128 kbps44.1 kHz5.32 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Potpuri kėngėsh Shkodrane (range)
4:25128 kbps44.1 kHz4.24 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Potpuri kėngėsh Shkodrane
5:01128 kbps44.1 kHz4.83 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Sa E Amėl Asht Dashnia
3:36128 kbps44.1 kHz3.47 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Syni synin dashuronte
3:02128 kbps44.1 kHz2.93 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Taksirat qe m'ka n'xan mu
3:30128 kbps44.1 kHz3.37 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Vllaznia kampjon
4:28128 kbps44.1 kHz4.29 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Zemėr mbas gjerdanit ke nje emėr
4:23128 kbps44.1 kHz4.22 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Zėra nė fund tė detit
6:0656 kbps24 kHz2.57 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili - Ē'po Kėndon Bilbili (range)
3:19128 kbps44.1 kHz3.19 Mb
  Download    Play  Bujar Qamili Artjola Toska - Je e vogel rrumbullak
5:13128 kbps44.1 kHz5.02 Mb
  Download    Play  Bukuris shqiptare
4:07128 kbps44.1 kHz3.96 Mb
  Download    Play  Coje goten
3:41128 kbps44.1 kHz3.54 Mb
  Download    Play  Cpo Kendon Bilbili
3:19128 kbps44.1 kHz3.19 Mb
  Download    Play  C`po kendon bilbili
3:18128 kbps44.1 kHz3.17 Mb
  Download    Play  Dadusha
3:10112 kbps44.1 kHz2.67 Mb
  Download    Play  Dallandyshes
5:28128 kbps44.1 kHz5.25 Mb
  Download    Play  Fat i zi
3:30128 kbps44.1 kHz3.36 Mb
  Download    Play  Hej goce cfar po ban
3:57128 kbps44.1 kHz3.80 Mb
  Download    Play  Kno bilbil
3:18128 kbps44.1 kHz3.18 Mb
  Download    Play  Ma jep doren vashe
3:10128 kbps44.1 kHz3.05 Mb
  Download    Play  Mi Dhe Flake Mallit Tim
2:17128 kbps44.1 kHz2.19 Mb
  Download    Play  Mi dhe flak mallit tim
2:14128 kbps44.1 kHz2.15 Mb
  Download    Play  Mos u largo
5:55128 kbps44.1 kHz5.69 Mb
  Download    Play  Njeni qan tjetri gezohet
3:44128 kbps44.1 kHz3.58 Mb
  Download    Play  Nuk jam ma sikur ateher
3:21128 kbps44.1 kHz3.23 Mb
  Download    Play  Nusja jone
3:36128 kbps44.1 kHz3.47 Mb
  Download    Play  Potpuri kengesh Shkodrane
4:22128 kbps44.1 kHz4.20 Mb
  Download    Play  Sa e amel asht dashnia
3:34128 kbps44.1 kHz3.43 Mb
  Download    Play  Syni synin dashuronte
3:03128 kbps44.1 kHz2.93 Mb
  Download    Play  Taksirat c`ma nxan mu
3:29128 kbps44.1 kHz3.35 Mb
  Download    Play  Taksirat qe m'ka n'xan mu
3:30128 kbps44.1 kHz3.37 Mb
  Download    Play  Zemer mbas gjerdanit ke nje emer
4:23128 kbps44.1 kHz4.22 Mb
  Download    Play  Zera ne fund te detit
6:0756 kbps24 kHz2.57 Mb
  Check:  All | None         Selected:   Play Playlists Add To:  Play More 
KLOSI - News - Forum - Games - Search